Näin löydät meidät

KOTKA

Kymenlaaksonkatu 18
48100 Kotka

Puhelin: +35840 140 3844
Email: asiakaspalvelu@mendit.fi
www.mendit.fi

Asiakaspalvelu
IT-palvelut

HELSINKI

Pasuunatie 4
00420 Helsinki
Puhelin: +35844 4100 200
Email: asiakaspalvelu@mendit.fi
www.mendit.fi

AsiakaspalveluIT-palvelutInternet maailmaGraafinen suunnittelu

JÄRVENPÄÄ

Pöytäalhontie 47 B
04430 Järvenpää

Puhelin: +35840 095 2851
Email: hallinto@mendit.fi
www.mendit.fi

Asiakaspalvelu
Hallinto

mendIT TIIMI

Jussi Rilasti

Jussi Rilasti

Järjestelmäasiantuntija
040 140 3844
jussi.rilasti@mendit.fi

Niko Pispala

Niko Pispala

IT-suunnittelija
044 4100 200
niko.pispala@mendit.fi

Alexandra Koutuaniemi

Alexandra Koutuaniemi

Graafinen suunnittelu
045 649 9229
alexandra.koutuaniemi@mendit.fi

Jenni Rilasti

Jenni Rilasti

Talous ja hallinto
0400 952 851
jenni.rilasti@mendit.fi

Tehdään se yhdessä!

Tarkoituksenamme on olla toiminnan tukena ja luoda juuri sinulle sopiva ratkaisu, toimintamalli tai kokonaan uusi konsepti. Ota rohkeasti yhteyttä!

Täytä lomake ja olemme sinuun yhteydessä!

Nimi*

Yritys

Sähköposti*

Puhelinnumero

Viesti*